Podczas procesu rezerwacji,
pamiętaj o kilku kluczowych kwestiach

1. Sprawdzaj adres strony

accordion image
Zwróć uwagę na adres strony internetowej, na którą trafiasz w wynikach wyszukiwania hotelu. Portale rezerwacyjne wyświetlają się jako pierwsze, ponieważ za dokonanie rezerwacji otrzymują nawet kilkunastoprocentową prowizję. Rezerwując nocleg bezpośrednio na stronie hotelu, możesz liczyć na najlepszą ofertę.

2. Weryfikuj warunki płatności

accordion image
Porównaj warunki anulacji oraz płatności na stronie www hotelu w stosunku do portali z rezerwacjami. Jeśli zauważysz niższą cenę u pośrednika, przyjrzyj się uważnie wszystkim składowym oferty. Niższa cena może oznaczać rezerwację samego pokoju (bez śniadania czy innego wyżywienia) lub brak możliwości anulowania rezerwacji.

3. PLANUJ ELASTYCZNIE

accordion image
Wykorzystaj możliwości personalizacji swojego pobytu w hotelu. Nietypowe usługi dodatkowe, godziny przyjazdu i wyjazdu czy specjalne życzenia - o to możesz poprosić na stronie www hotelu lub w bezpośrednim kontakcie.

4. KORZYSTAJ Z PAKIETÓW LOJALNOŚCIOWYCH

accordion image
Dostęp do dodatkowych zniżek, darmowych noclegów czy specjalnych udogodnień. Pakiety mogą mieć różną formę: newslettera informującego o korzystnych ofertach, kart lojalnościowych, czy też aplikacji mobilnej.

5. BĄDŹ NA BIEŻĄCO

accordion image
Zapisz się na newsletter lub subskrybuj powiadomienia hotelu. Zyskaj dostęp do autorskich materiałów, które pozwolą lepiej poznać bieżącą ofertę. Nie ignoruj ich – dzięki zapisaniu się do bazy kontaktów możesz utrzymać kontakt z hotelem i otrzymywać informacje o najnowszych ofertach.

6. ZYSKAJ BEZPOŚREDNI KONTAKT

accordion image
Skorzystaj z możliwości bezpośredniego kontaktu z hotelową recepcją lub działem rezerwacji. Tam uzyskasz informacje z pierwszej ręki, które pozwolą jeszcze lepiej zaplanować pobyt w hotelu.